Pronet Alarm Sistemleri

[]
1 Step 1

Ücretsiz Keşif Formu

AD SOYAD
icon-user
TELEFON
icon-phone
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Kurumsal Alarm Sistemleri Çözümleri

Pronet alarm sistemleri, iş yaşamı ve endüstriyel alanların tamamında güvenlik çözümleri sunmaktadır. Bunlar arasında güvenlik ihtiyacının öne çıktığı bankalar, bu bankalara bağlı şube ve ATM’ler, Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri öne çıkmakta, özel ve resmi kurumlar, sanayi tesisleri, iş merkezleri, yüksek güvenlikli tesisler, açık alanlar, stadyumlar, kuyumcular, KOBİ’ler gibi oldukça geniş bir kullanım alanında, hali hazırda Türkiye’nin önde gelen birçok kurumuna hizmet vermektedir.

Pronet, kurumsal çözümlerini bir proje mantığı ile ele alır. Kuruma özel atanan proje yöneticileri ile beklenen yüksek hizmet seviyesi sağlanır. Yaygın teknik servis ağı ile Türkiye’nin her yerinde yüksek kalitede kurulum, bakım ve servis hizmetleri sunarız.

Bireysel Alarm Sistemleri Çözümleri

Pronet, ev güvenlik alarm sistemleri markaları arasında tavsiye edilen en güvenli alarm sistemleri markası ve de Türkiye’nin en eski ve köklü firması olarak, ülke genelinde, başta konutlar olmak üzere, her türde yaşam alanı ve bu yaşam alanlarını barındıran – çevreleyen toplu konut ve/veya site gibi yerleşkelerde, bireysel veya toplu abonelik yöntemi ile ev alarm sistemleri çözümleri sunmaktadır.

Pronet ev alarm ve güvenlik sistemleri, yaşam alanlarınızı sadece hırsızlıktan korumak ve önleyici – caydırıcı çözüm olmaktan ibaret değildir. Ücretsiz keşif sonrası sizlere özel yapılandırılan proje sonucunda en ideal alarm sistemleri fiyatı ile satın alacağınız hizmet, yangın, gaz kaçakları, su baskını, acil sağlık sorunları, panik ve tehdit gibi birçok durum için de önlem almanızı sağlar.

Pronet Nasıl Çalışır?

Pronet’in güvenli dünyasında hem sevdikleriniz hem de işyeriniz koruma altında. Siz de Pronet dünyası ile tanışın, hem hırsızlardan korunun hem de yangın ve sağlık sorunu gibi acil durumlarda itfaiye ve ambulansa en hızlı şekilde ulaşın.

Pronet Alarm Sistemleri İletişim

Pronet Hayat Kurtarır

7/24 Alarm Haberalma Hizmeti

Pronet alarm sistemi sadece hırsızlık girişimlerine karşı caydırıcı olmak veya önlem almakla kalmaz, aynı zamanda hayat kurtarır. Acil sağlık, yangın, gaz kaçağı, panik, su baskını ve hatta dış ortamda bile başınıza gelebilecek tehlikelere karşı tam koruma sağlar.

7 gün, 24 saat kesintisiz hizmet sunan Pronet Alarm Haber Alma Merkezi, alarm durumlarında polis, itfaiye, ambulans ile temas kurup, anında harekete geçirerek olay yerine acil müdahale sağlar ve aynı zamanda, alarm sistemleri hakkında her türlü desteği verebilen çağrı merkezi işlevi de görür.