Pronet siren sisteminde zirveye kouyor

Pronet Siren Sistemlerinde Zirveye Koşuyor

Yeni nesil teknolojileriyle Pronet Siren sistemlerinde zirveye koşuyor. Her şey değişiyorsa neden güvenlik sektörü de değişmesin diyerek yola çıkan Pronet, bu düşüncesini bir ilke kabul etti. Daha sonra da bu ilke doğrultusunda güvenlik sektöründe ulaşılması bir hayli güç miktarlarda Ar-Ge’ye yatırım yaptı. Bu yatırımlar sayesinde artık klasik güvenlik sistemlerine mecbur kalmayacak ve daha iyisine çok daha kolay ulaşabileceksiniz.

Yeni Nesil Siren Sistemlerinde Ne Var?

Güvenliği ciddiye alan Pronet Siren sistemlerinde de bir o kadar işlevselliği hedefler. Bunun için de iki temel ilkeye sımsıkı sarılır. Bu ilkelerden birincisi güvenlik her zaman kaliteli ve koruyucu olmalı. İkinci ilke ise kullanıcılar en basit düzeyde alarm sistemlerini kullanmalı. Yani her ne işiniz olursa olsun alarmı kurmak ya da kontrol etmek birkaç tuş veya birkaç saniyeden fazla sürmemeli. Bunun için çok fazla kaynak ayıran firma ve müşterileri de sonuçlarından oldukça memnun. En basit şekilde kullanıma hazır hale gelen alarm sistemleri bir yana bunları sadece sizin kontrol etmeniz için yeni nesil teknolojilere de ağırlık veren marka bu doğrultuda sizlere birçok yenilik sunuyor. Bu yeniliklerden ilkinde kontrol panelinizi evinizin ya da iş yerinizin bir yerinde sabit tutmanız gerekmiyor. Tam aksine istediğiniz yerden internet bağlantısı olduğu sürece kullanıcı adınız ve şifrenizle kontrol panelinize erişebiliyorsunuz.

Ya da mobil uygulamasını ücretsiz indirebildiğiniz Pronet Siren sistemlerine cebinizden de ulaşabiliyorsunuz. Böylece yolda ya da misafirlikte belki tatilde bile uzaktan evinizi ya da iş yerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Bu uygulama yanında Pronet size çok farklı hizmetler de sunar. Örneğin kamera kayıtları gibi verileriniz Pronet sunucularında güvenli bir şekilde depolanır. Bu sunucuların adresi gizlidir ve birkaç yetkili dışında kimse bilmez. Bu da bulut sistemlerinin tümünde uygulanan standart bir prosedürdür. Ayrıca diğer bir standart prosedür olarak birden fazla sunucu eş zamanlı olarak hizmet verir. Yani görüntüleriniz ve verileriniz aynı anda en az iki belki de daha fazla sunuya kayıt edilir. Sabit aralıklarla bu sunucuların da sürekli yedeği alınır. Yani verileriniz asla kaybolmaz.

Benzer İçerikler