PRONET EV ALARM SİSTEMLERİ

5 Korumalı Alarm Sistemleri

5 Korumalı Güvenlik

Pronet alarm sistemi sadece hırsızlık girişimlerine önlem almakla kalmaz, aynı zamanda hayat kurtarır. Acil sağlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını ve hatta dış ortamda bile başınıza gelebilecek tehlikelere karşı tam koruma sağlar.

Pronet Alarm Sistemleri İletişim

Hırsızlara Geçit Yok!

Evinize izinsiz bir girişim olduğu anda alarm sistemi tehlikeyi algılar, harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile tüm çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşır.

Sirenlerin devreye girmesi ile birlikte Pronet Alarm Haber Alma merkezine de sinyal ulaşır. Pronet ortalama 10 sn içinde sizi arar ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Su Baskını

Su Baskınlarını Komşularınızdan Duymayın

Su baskını ve nem dedektörü, ortamda istenmeyen nem oluşumu veya su baskını oluşması durumunda alarm oluşturan dedektör tipidir. Bu tarz durumlarda sinyaller sonrası en erken şekilde Pronet size ulaşır.

Gaz Kaçağı

Gaz Sızıntısı İçin Önlem

Gaz dedektörleri ile karbon monoksit, LPG ve doğalgaz kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Alarm sisteminiz, bu dedektör sayesinde evinizde bir gaz kaçağı oluşması durumunda hemen fark eder ve Pronet Alarm Haber Alma merkezine sinyal gönderir. Pronet ortalama 10 sn içinde size ulaşır ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Yangın

Yangın Tehlikeleri Karşısında Önleminizi Alın!

Alarm sisteminiz ile birlikte çalışan duman-ısı dedektörü evinizdeki duman ve ani ısı değişikliklerini fark eder ve Pronet Alarm Haber Alma merkezine sinyal gönderir. Pronet ortalama 10 sn içinde size ulaşır ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Alarm sisteminiz kurulunun olmadığı durumlarda bile kesintisiz olarak çalışmaya devam eder.