PRONET İŞYERİ ALARM SİSTEMLERİ

5 Korumalı İş Yeri Alarm Sistemleri

5 Korumalı Güvenlik

Pronet alarm sistemi sadece hırsızlık girişimlerine önlem almakla kalmaz, aynı zamanda hayat kurtarır. Acil sağlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını ve hatta dış ortamda bile başınıza gelebilecek tehlikelere karşı tam koruma sağlar.

Pronet Alarm Sistemleri İletişim

Hırsızlara Geçit Yok!

İş yerinize izinsiz bir girişim olduğu anda alarm sistemi tehlikeyi algılar, harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile tüm çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşır.

Sirenlerin devreye girmesi ile birlikte Pronet Alarm Haber Alma merkezine de sinyal ulaşır. Pronet ortalama 10 sn içinde sizi arar ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Acil Sağlık

Acil Durumlarda Ambulans Evinizde

Panik butonu, başınıza gelebilecek herhangi bir acil durum anında el ile yardım çağrısı yapmanıza yarar. Güvenlik sisteminiz kurulu olmasa dahi bu buton çalışır vaziyette olur, butona bastığınız anda Pronet Alarm Merkezi’ne sinyal gönderilir.

Panik Butonunu isterseniz üzerinizde taşıyabilirsiniz, isterseniz işyerinizde ihtiyacınız olan yere sabitleyebilirsiniz.

Yangın Tehlikeleri Karşısında Önleminizi Alın!

Alarm sisteminiz ile birlikte çalışan duman-ısı dedektörü iş yerinizdeki duman ve ani ısı değişikliklerini fark eder ve Pronet Alarm Haber Alma merkezine sinyal gönderir. Pronet ortalama 10 sn içinde size ulaşır ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Güvenlik sisteminiz kurulunun olmadığı durumlarda bile kesintisiz olarak çalışmaya devam eder.

Su Baskını

Su Baskınlarını Komşularınızdan Duymayın