5 Korumalı Güvenlik

Hırsızlık
Evinize izinsiz bir girişim olduğu anda, dahili ve harici sirenleriniz devreye girer. 100 desibellik bir ses ile çevreyi ikaz eder. Aynı anda alarm merkezine sinyal ulaşır. Alarm merkezi hem sizi hem de ilgili kolluk kuvvetini bilgilendirerek evinize yönlendirmesini sağlar.

Yangın
Evinizde herhangi bir sebeple oluşabilecek yangın durumunda, duman veya ısı detektörleri sayesinde sistem devreye girer. Sinyalleriniz alarm merkezine iletilir. Alarm merkezi sizi bilgilendirerek adresinize en yakın itfaiye birimine haber vererek en kısa sürede müdahale edilmesi için ihbarda bulunur.

Acil Sağlık
Evinizde ortaya çıkabilecek ve ambulansa ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir acil sağlık durumunda, şifre paneli üzerinde yer alan ambulans butonuna basmanız yeterli olacaktır. Alarm merkezine acil sağlık sinyaliniz ulaşır. Alarm merkezi hem sizi hem de adresinize en yakın sağlık ekibini yönlendirmek üzere iletişime geçer. Böylelikle size ve sevdiklerinize yaşamsal dakikalar kazandırır.

güvenlik sistemleriGaz Kaçağı
Eviniz içerisinde oluşabilecek gaz kaçağı durumunda, Doğalgaz, Lpg veya Karbon monoksit detektörleri sayesinde sistem devreye girer. Alarm merkezine gaz kaçağı sinyali iletilir. Alarm merkezi en kısa sürede sizinle iletişime geçerek ilgili kolluk kuvvetlerinin yönlendirilmesini sağlamak adına ihbarda bulunur.

Panik
Evinizde ortaya çıkabilecek ve sizi panik edebilecek herhangi bir durum karşısında, şifre paneli üzerinde yer alan panik butonları sayesinde, ilgili konuda yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sisteminiz kurulu olmasa dahi panik butonu sayesinde 7/24 destek alabilirsiniz. Alarm merkezine ulaşan sinyaller sonucunda en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılarak, ilgili kolluk kuvvetlerinin yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.
Pronet sağladığı 5 Korumalı Güvenlik Paketi hizmeti ile ihtiyacınız olan her konuda ve her an sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için 365 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi için lütfen alt tarafta bulunan ücretsiz teklif formunu doldurunuz.
Eviniz veya iş yeriniz ile ilgili güvenlik çözümlerine birlikte karar verelim.

 

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]